O NAS

Firma Tassen Sp. z o.o. zajmuje się transportem produktów chemicznych ze szczególnym uwzględnieniem chemii płynnej. Realizujemy zarówno zlecenia kontraktowe na podstawie zgłoszonych harmonogramów jak i spotowe wynikające z bieżącego zapotrzebowania. Ze względu na charakterystykę branży współpracujemy z firmami posiadającymi wieloletnie doświadczenie z ładunkami ADR stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Przy organizacji transportu wykorzystujemy transport kołowy oraz intermodalny.

Transport kołowy realizowany jest przy wykorzystaniu auto-cystern. To rozwiązanie pozwala nam na szybką dostawę towaru z miejsca załadunku do klienta końcowego.

Transport intermodalny będący obecnie najprężniej rozwijającą się gałęzią transportu jest znakomitym rozwiązaniem dla wcześniej zaplanowanych dostaw. Jest to sposób w którym wykorzystujemy dwie formy transportu (kolej + droga) w jednej jednostce transportowej na całej trasie.

Cały tabor, z którego korzystamy jest każdorazowo myty przed kolejnym załadunkiem – w tym zakresie współpracujemy tylko z profesjonalnymi myjniami aby zapewnić odpowiednią jakość.

Transportowane przez nas produkty ładowane są na wszystkich największych terminalach chemicznych w Europie posiadających bardzo rygorystyczne wymagania zarówno dla kierowców, jak i używanych jednostek transportowych.

Fakt ten stanowi potwierdzenie tezy, że doświadczenie i wiedza o transporcie chemii w spółce Tassen Sp. z o.o. są na najwyższym europejskim poziomie.

.

Spółka Tassen Sp. z o.o. należy do CHEM INTERNATIONAL GROUP.